خاطراتم از اردوی شهید جهاد مغنیه از ابتدا تا انتها

.::از 20 ماه مبارک رمضان ینی از تیر ماه تا 16 مرداد ماه::.

قبــــــــــــــــــــــــــــل از اردو

شب قدرحرم امام رضا، اشک شوق، توبه، مناجات،امید، خوف، رجا، روز بعد ،یاد اردو، تماس سید حامدی، غافلگیری تغییر برنامه و مسئولیت، میام نمیام، زنگ پشت زنگ م ،استخاره خوب، بد عالی، بلیط هواپیما، ساعت12:45 ظهر17 تیر ماه، فرودگاه هاشمی نژاد مشهد،آسمان آبی، بالا پایین،پر کردن دوسه تا پلاستیک از اسفراغ بچه با شکم خالی!، ساعت13:30 فرودگاه شهید دستغیب شیراز, راننده تاکسی، خاطرات ترکیه، من ، راننده، ترمینال مدرس، شوق ،استرس، گرما، جاده، تماس ،سید علیرضا،خانواده، ترمینال استهبان، استقبال سید علیرضا و محمدضیایی، فوری خونه، بعد جلسه تا اذان، مسجد افطار ، دیدن رفقا، خونه، تقسیم کار ، تحویل تا کار 28, 29 ام، تماس، جلسه م، تماس دوباره،جلسه ی م، جلسه با دوستدار، هماهنگی، رفتن به شیراز، علی اصغر روی اعصابم، تیکه پشت تیکه، جاده شیراز، سانحه تریلی، سلفی ،بختگان، خار دندون، آب بازی،جاده بوشهر ، سازمانِ خیلی نزدیک، بازدید از اردوگاه، ارزیابی، م، قرار،متر ، دندون علی اصغر، تیکه به من، شب ،پارک،فلافل، خوابگاه دانشجویی، هنوز ماه رمضونه، ولی کسی نیست که مسافر و زخم معده نداشته باشه، دیدار مرتضی و سید امیر و فرهاد، خواب و خستگی، توف به این روزگار ،حموم یواشکی، سحری ماکارونی چونکویِ فرهاد و محمد ضیایی، صبح من و محمد متر سازمان، بنر، بلیط شیراز، استفتاء، بخور بخورِقبل از استهبان، استهبان، هرکی پی کارش، کار و بنر و طراحی و حَش بازی!،جلسه آخر، بسیج دانش آموزی، فردا شیراز، هنوز 26 تیرماه، فردا صبح، زنگِ سید علیرضا ، هماهنگی، خبر عقد محمد مصدقی، عصر، عقد محمد، شادی ملت، ته دلم استرس برای سرنوشت ازدواج خودم، توکل بخدا ، زود رفتن از جلسه، ترمینال، شب 10:15 شیراز، شلمچه، همبر شام، سوسک، سید امیر میر افضلی، خونه، بیایبن، میاییم، کلید گم شده، نیایین، ضایع بازی ما و سرباز شلمچه، آشنایی با سید امیر میر افضلی، دوباره من و  تیکه و علی اصغر، خواب ، صبح ، مسجد، جمع شدن بچه ها و صبحانه و امتحان از خدام ، طراحی، رفتن به اردوگاه و .

شهید هسته ای - شهید دکتر اردشیر حسین پور

اردوی شهید جهاد مغنیه 1

دانلود فرهنگ نامه اصول فقه

، ,سید ,شیراز، ,کار ,شب ,م، ,سید امیر ,امیر میر ,و محمد ,من و ,سید علیرضا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بچه ها چرا اینقدر دوست داشتنی هستند روبش رمان بوک | دانلود رمان | رمان دانلود کتاب های مجازی freemag حرکت مثبت نمونه جدیدترین فایل ها دانلود رایگان ربات بازی انفجار عجیب ترین ها کاروان وب